logo

Dobierz karmę

HOT

user-icon
user-icon
KONTO
user-icon

0

KOSZYK
user-icon
logo
  • Karma dla psa

  • Karma dla kota

  • Akcesoria dla kota

  • Akcesoria dla psa

appet_dolinanoteci_menu_mobile
banner_konfig_mobile_menu

Pomożemy dobrać Ci odpowiednią karmę

Pomożemy dobrać Ci odpowiednią karmę

Kim jesteśmy

Appet.pl tworzy zespół miłośników zwierząt i entuzjastów nowych technologii. Aktualnie opracowujemy innowacyjną aplikację, która dobierze karmę do indywidualnych potrzeb Twojego psa lub kota.

Nad konfiguratorem diety pracują specjaliści ze wsparciem naukowców pod kierownictwem Profesor dr hab. inż. Renaty Klebaniuk, Dyrektor Instytutu Żywienia Zwierząt i Bromatologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

82%

właścicieli psów i kotów potwierdza, że szuka informacji o odpowiednim żywieniu oraz wskazuje proces wyszukiwania odpowiedniej karmy jako problem

70%

Ponad 70% zwierząt domowych w Polsce ma nieprawidłowo dobraną karmę do swoich potrzeb

14 mln

zwierząt w Polsce potrzebuje zbilansowanego żywienia. Coraz więcej osób ma świadomość, jak bardzo właściwa dieta wpływa na zdrowie zwierzaka!

Naszym celem jest
drowie i szczęście Twojego zwierzaka

Czym jest Appet.pl?

Appet.pl to pierwszy taki konfigurator karmy w Europie. Nasz algorytm dopasowuje optymalną dietę psa lub kota z użyciem produktów już dostępnych na rynku i pozwala zamówić dietę indywidualną u wyspecjalizowanego dostawcy (dieta gotowana, BARF).

Jesteś opiekunem zwierzęcia domowego i masz świadomość, że prawidłowa dieta wpływa na długie i zdrowe życie zwierzaka? Nasze rozwiązanie kierujemy właśnie do Ciebie!

Z konfiguratora doboru karmy dla zwierzaka możesz korzystać zarówno z poziomu komputera, jak i za pomocą mobilnej aplikacji.

Appet.pl odpowiada na Twoje potrzeby jako opiekuna i umożliwia Ci:

Wyszukiwanie karm właściwych dla konkretnego zwierzaka

Porównanie składów i zamiennikow

Porównanie składów i zamiennikow

Porównanie składów i zamiennikow

Konfigurator doboru karmy i co dalej?

Po uzupełnieniu profilu zwierzaka każdy opiekun otrzymuje rekomendacje najlepszych karm, które są dopasowane do jego potrzeb. Na Appet.pl możesz nie tylko dobrać i wyszukać właściwe karmy, ale również kupić je od wielu dostawców.

Otrzymujesz produkty z zestawem kluczowych informacji (np. o składach), co oszczędza Twój czas i pieniądze! Twój zwierzak z kolei będzie mógł cieszyć się idealnie dobraną karmą i długim, zdrowym życiem.

Zespół

Pomysłodawcy

Karolina Kur

Chief Executing Officer

Więcej

Od ponad 10 lat związana z marketingiem i developmentem produktów cyfrowych kierowanych do klienta końcowego. Doświadczenie zdobywała pracując dla największych wydawców internetowych oraz w zespole produktowym Booksy. Jako CEO Appet koordynuje pracę wszystkich działów i bierze czynny udział w tworzeniu produktu.

Konrad Ciastoch

Chief Operating Officer

Więcej

Wieloletni przedsiębiorca działający w obszarze e-commerce oraz produkcji, z dużym doświadczeniem w realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków EFRR oraz EFS (w tym PARP). W Appet jako Co-founder odpowiada za współpracę i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami oraz inwestorami. Koordynuje też prace B+R i sprawuje nadzór nad finansami.

Team

Mateusz Wolski

Full-stack Developer & Project Manager

Więcej

Od kilku lat dostarcza usługi w zakresie e-commerce. W Appet odpowiada za kodowanie procesów biznesowych, architekturę aplikacji oraz infrastrukturę.

Krzysztof Sieńko

Front-end Developer

Więcej

Od lat dostarcza rozwiązania najnowszych technologii dla projektów z zakresu e-commerce. W Appet odpowiada na front-end aplikacji i tworzenie wygodnych dla użytkownika interfejsów.

Aleksander Wójcik

Full-stack Developer

Więcej

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie e-commerce i we wdrażaniu platform dla klientów biznesowych. W Appet odpowiada za system ERP oraz aplikację przystosowaną dla sklepów.

Bartosz Doryń

UX/UI Designer

Więcej

Przez wiele lat pracował przy wielu rozmaitych projektach związanych m.in. z e-commerce. W Appet odpowiada za wygląd produktu aplikacji, kreacje marketingowe i Customer Experience.

Magdalena Grochocka

PR & Marketing Manager

Więcej

Od lat związana z marketingiem i mediami. W Appet odpowiada za projekty związane z promocją i PR. Koordynuje też prace związane z identyfikacją wizualną, SEO, social mediami i content marketingiem.

Joanna Ruszkowska

Graphic Designer

Więcej

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży kreatywnej. Zajmuje się grafiką użytkową, brand designem i packagingiem. Prywatnie rysowniczka i ilustratorka – media rysunkowe przemyca w grafikach dla Appet.

Joanna Półtorak

Business Development Manager

Więcej

Posiada wieloletnie doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym oraz indywidualnym. W Appet zajmuje się nawiązywaniem i utrzymywaniem współpracy z partnerami biznesowymi, dostarczającymi zwierzętom produkty najwyższej jakości.

Karolina Olszak

Accounting Specialist & Data Entry Manager

Więcej

Posiada wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych z UE oraz w zarządzaniu zespołem. W Appet zajmuje się rozliczaniem dotacji oraz czuwa nad zespołem wprowadzającym dane (data entry).

Sylwia Parszewska

Data Entry Specialist

Więcej

Studentka Behawiorystyki zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z psami. W Appet zajmuje się wprowadzaniem danych, ogólnymi zadaniami administracyjno - biurowymi oraz testowaniem aplikacji.

Wsparcie naukowe

Prof. dr hab. inż Renata Klebaniuk

Więcej

Dyrektor Instytutu Żywienia Zwierząt i Bromatologii Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zainteresowania naukowe bądź prowadzone badania: Żywienie zwierząt (zwierzęta gospodarskie, towarzyszące, inne). Materiały paszowe i dodatki paszowe. Zioła, fitobiotyki, dodatki energetyczne, glukogeniczne

Prof. dr hab. Bożena Kiczorowska

Więcej

Na co dzień pracująca na Wydziale Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, a także w Instytucie Żywienia Zwierząt i Bromatologii. Zainteresowania naukowe bądź prowadzone badania: Żywienie zwierząt (parametry produkcyjne, strawność składników pokarmowych, status zdrowotny, wydajność rzeźna i jakość mięsa). Analiza surowców paszowych i mieszanek paszowych

Dr inż. Maciej Bąkowski

Więcej

Adiunkt w Instytucie Żywienia Zwierząt i Bromatologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Autor wielu publikacji naukowych dotyczących żywienia zwierząt. Uczestnik projektów badawczych związanych m.in. z fizjologią żywienia, bilansowaniem dawek pokarmowych dla zwierząt gospodarskich i domowych, a także możliwościami poprawy wskaźników produkcyjnych i zdrowotnych zwierząt, z uwzględnieniem jakości surowców pochodzenia zwierzęcego.

Dr inż. Justyna Wojtaś

Więcej

Adiunkt w Katedrze Etologii Zwierząt i Łowiectwa na Wydziale Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego, magister behawiorystyki zwierząt, doktor nauk rolniczych –dyscyplina zootechnika i rybactwo, spec. etologia zwierząt. Behawiorysta/zoopsycholog w specjalizacji – koty. W pracy naukowej zajmuje się szczególnie interakcjami człowiek-pies, człowiek-kot.

Dofinansowanie do projektu

We współpracy z platformą startową Unicorn Hub, pomysł Appet.pl otrzymał dofinansowanie w kwocie 1 mln złotych w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Źródłem dofinansowania są środki unijne, otrzymane z wygranego konkursu organizowanego przez PARP.

Potencjał Appet.pl został również doceniony przez fundusz Augere Health Food Fund ASI Sp. z o.o., który rozwija swój portfel inwestycyjny w kierunku branży pet-tech.

Przy wsparciu BRIdge Alfa spółka Appet otrzymała finansowanie z Augere na prace badawczo-rozwojowe nad żywieniem zwierząt.

Chcesz być na bieżąco?

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami zapisz swój adres e-mail. Nie wysyłamy spamu!

ZAPISZ

check
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appet Sp. z o.o., ul. Rusałka 17B, 20-103 Lublin, w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać. (...) pokaż więcej

ZAPISZ

Sprawdź nasze media społecznościowe

Sprawdź nasze media społecznościowe

logo-footer

© 2022 Appet sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies.

Strona wykonana przez AKM-WEB

Strona wykonana przez AKM-WEB
vet_plwiwwiw
logo-felogo-pllogo-ue