logo

Dobierz karmę

HOT

user-icon
user-icon
KONTO
user-icon

0

KOSZYK
user-icon
logo
  • Karma dla psa

  • Karma dla kota

  • Akcesoria dla kota

  • Akcesoria dla psa

appet_dolinanoteci_menu_mobile
banner_konfig_mobile_menu

Pierwsza na rynku platforma doboru, wyszukiwania i porównywania karmy oraz suplementów dla zwierząt

Podaj informacje o zwierzaku
i sprawdź propozycje idealnej karmy

ue-info

Dynamicznie rosnący rynek Pet-Tech

Kup karmy dopasowane do Twojego zwierzaka - bez szperania w sieci!

Według Global Market Insights Inc. szacuje się, że wycena rynkowa technologii dla zwierząt do 2027 r. przekroczy na świecie 20 miliardów USD.

Platforma Appet.pl to nowoczesny marketplace oferujący zaawansowaną technologicznie wyszukiwarkę karm dla zwierząt.

Dzięki Appet właściciel psa lub kota może w kilku krokach dopasować dietę dla swojego zwierzaka z użyciem gotowych produktów dostępnych na rynku oraz porównać je z ofertami typu BARF.

Pierwszy na międzynarodowym rynku konfigurator oparty na autorskim algorytmie umożliwia dobór odpowiedniej diety z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zwierzaka. Algorytm bierze pod uwagę takie informacje jak wiek, rasa, kwestię sterylizacji lub kastracji zwierzęcia, alergie czy jednostki chorobowe.

Misja

Miliony zwierząt na świecie potrzebują odpowiedniego żywienia. Coraz więcej opiekunów psów i kotów ma świadomość, że właściwie dobrana dieta jest gwarantem zachowania zdrowia i jak najdłuższego życia zwierzaka.

Appet powstał, aby umożliwić opiekunom zwierząt domowych łatwe i szybkie dopasowywanie karmy do indywidualnych potrzeb pupila. W jednym miejscu można dobrać karmę, ale również poznać ich składy i odpowiednie dawkowanie. Innowacyjny algorytm, stworzony we współpracy ze specjalistami żywienia dobiera karmę uwzględniając specyficzne cechy psa lub kota oraz takie kwestie jak sterylizacja, kastracja, jednostki chorobowe czy alergie.

Appet jest synonimem jakości. Nasze rozwiązania napędzane są przez algorytmy oraz systemy analiz big-data. Nie działamy pod przykrywką nauki, lecz nadajemy jej kierunek w branży Pet-Food.

Wizja

Przyszłością rozwoju nauk o żywieniu są dane scyfryzowane. Dotyczy to zarówno żywienia ludzi, jak i zwierząt. Appet robi krok wprzód, agregując dane o zdrowiu i kondycji realnej populacji zwierząt, a następnie przystosowując je do przetwarzania na wielu płaszczyznach.

Analiza potrzeb zwierząt zestawiona ze składami produktów już dostępnych pozwoli na zidentyfikowanie luki na rynku oraz skomponowanie karm i suplementów o najlepszych i najbardziej pożądanych składach. Kreujemy przyszłość żywienia zwierząt.

Appet Supplements

We współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie spółka Appet opracowała receptury naturalnych, opartych na roślinnych składnikach suplementów dla zwierząt. Preparaty mają na celu uzupełnienie ewentualnych braków składników odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt.

Środowisko big-data pozwoli na eliminację błędów w dostępnych na rynku karmach i opracowanie właściwych proporcji poszczególnych składników odżywczych. Umożliwi to znaczne usprawnienie w tworzeniu jak najlepszych pod kątem składu karm, które jednocześnie odpowiadać będą na potrzeby rynku.

odejście oparte na cyfrowych danych to przyszłość nie tylko w żywieniu ludzi, ale także zwierząt. Pomoże to zaoszczędzić nie tylko koszty produkcji, ale także zadbać o zdrowie i długie życie zwierząt domowych – najlepszych przyjaciół człowieka.

82%

właścicieli psów i kotów potwierdza, że szuka informacji o odpowiednim żywieniu oraz wskazuje proces wyszukiwania odpowiedniej karmy jako problem

70%

Ponad 70% zwierząt domowych w Polsce ma nieprawidłowo dobraną karmę do swoich potrzeb

14 mln

zwierząt w Polsce potrzebuje zbilansowanego żywienia. Coraz więcej osób ma świadomość, jak bardzo właściwa dieta wpływa na zdrowie zwierzaka!

Realizowane projekty

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020

Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych

Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie pre-seed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa

CEL PROJEKTU: Opracowanie biostymulujących dodatków uzupełniających na bazie surowców zielarskich dedykowanych dla psów, poprawy ich kondycji, zdrowia oraz cech behawioralnych

1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020

Celem konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej jest sfinansowanie rozwinięcia działalności biznesowej start-upów, które pomyślnie zrealizowały projekt w ramach konkursu dla Platform startowych, chcą wprowadzić produkt na rynek krajowy lub zagraniczny i systematycznie zwiększać sprzedaż.

Potrzebujesz więcej informacji?

Odezwij się do nas pisząc na adres inwestycje@appet.pl.

Chcesz być na bieżąco?

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami zapisz swój adres e-mail. Nie wysyłamy spamu!

ZAPISZ

check
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appet Sp. z o.o., ul. Rusałka 17B, 20-103 Lublin, w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać. (...) pokaż więcej

ZAPISZ

Sprawdź nasze media społecznościowe

Sprawdź nasze media społecznościowe

logo-footer

© 2022 Appet sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies.

Strona wykonana przez AKM-WEB

Strona wykonana przez AKM-WEB
vet_plwiwwiw
logo-felogo-pllogo-ue