logo

Dobierz karmę

HOT

user-icon
user-icon
KONTO
user-icon

0

KOSZYK
user-icon
logo
  • Karma dla psa

  • Karma dla kota

  • Akcesoria dla kota

  • Akcesoria dla psa

banner2_mobile
banner1_mobile

Porozumienie o współpracy między spółką Appet a Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie

Działalność spółki Appet w zakresie poprawy zdrowia i komfortu zwierząt domowych została doceniona przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. W dniu 11 maja 2022 roku podpisano oficjalne porozumienie o współpracy między spółką Appet a Uniwersytetem, reprezentowanym przez dr hab. inż. Bartosza Sołowieja – Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą.


Celem porozumienia jest nawiązanie ścisłej współpracy między spółką Appet a Uniwersytetem przy różnych projektach badawczo-rozwojowych, które poprawią dobrostan zwierząt domowych.


Przedmiotem współpracy będą w szczególności badania naukowe oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy i technik badawczych dla dobra wspólnie prowadzonych projektów badawczych oraz wykorzystywanie aparatury naukowo-badawczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w ramach projektów realizowanych przez spółkę Appet.


Porozumienie ma służyć realizacji projektów z zakresu prawidłowego żywienia zwierząt i suplementacji, czyli uzupełnienia składników odżywczych (szczególnie witamin i minerałów), których niedobory występują u zwierząt domowych. Porozumienie zostało zawarte na czas nieokreślony.


Produkcja naturalnych suplementów dla psów


Jednym z pierwszych projektów realizowanych przez Appet w porozumieniu z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie jest opracowanie i produkcja specjalistycznych, ziołowych mieszanek uzupełniających dla psów ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.


Suplementy pod różną postacią będą produkowane na bazie wyłącznie naturalnych składników, bez chemicznych dodatków, oparte na krajowych ziołach i owocach o udokumentowanym prozdrowotnym działaniu.


Realizacja projektu obejmuje suplementy dla suk w okresie ciąży i karmienia, dla psów w okresie rekonwalescencji i ogólnego osłabienia organizmu oraz suplementy dla psów z problemami gastrycznymi.


Projekt został doceniony przez fundusz Augere Health Food Fund ASI Sp. z o.o, który rozwija swój portfel inwestycyjny w kierunku branży pet-tech.

Przy wsparciu BRIdge Alfa spółka Appet otrzymała finansowanie z Augere na prace badawczo-rozwojowe, obejmujące produkcję mieszanek uzupełniających.


Chcesz być na bieżąco?

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami zapisz swój adres e-mail. Nie wysyłamy spamu!

ZAPISZ

check
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appet Sp. z o.o., ul. Rusałka 17B, 20-103 Lublin, w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać. (...) pokaż więcej

ZAPISZ

Sprawdź nasze media społecznościowe

Sprawdź nasze media społecznościowe

logo-footer

© 2022 Appet sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies.

Strona wykonana przez AKM-WEB

Strona wykonana przez AKM-WEB
logo-felogo-pllogo-ue